تالیف کتاب از پایان نامه حقوق

خدمات ویژه مجموعه علمی پژوهشی سپهردانش در زمینه تالیف و چاپ کتاب

1 – تالیف، چاپ و ویراستاری کتاب در رشته های علوم سیاسی، روابط بین الملل و مطالعات منطقه ای (جدید ترین کتابهای میلادی)
2 – تالیف و استخراج کتاب از پایان نامه برای دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد رشته های علوم سیاسی، روابط بین الملل و مطالعات منطقه ای
3 - تالیف، چاپ و ویراستاری کتاب در رشته ی حقوق تمام گرایش ها (جدید ترین کتابهای میلادی و موضوعات روز )

مشاوره رایگان
٠٩١٢١٩٧٤٣٥٨

 

چاپ و تالیف کتاب از پایان نامه علوم سیاسی 

مجموعه علمی پژوهشی سپهردانش در راستای ارایه خدمات متمایز به اطلاع آن دسته از دانشجویان و اساتید گرامی که قصد چاپ کتاب در رشته های علوم سیاسی، روابط بین الملل و مطالعات منطقه ای را دارند، می رساند دپارتمان ویژه ای را متشکل از کادری متخصص و مجرب در زمینه رشته های علوم انسانی به ویژه حقوق و علوم سیاسی با هدف انجام امور مربوط به انتشار کتاب آماده ارایه خدمات به شما عزیزان می باشد.

در حال حاضر تحقیقات و پژوهش های علمی بسیاری توسط کارشناسان داخل کشور در حال نجام است که اغلب در قالب پایان نامه های دانشجویی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و یا مقالات ژورنال علمی منتشر می شوند، اما تالیف و انتشار کتاب و استخراج تئوری از یافته های ارزشمند گزینه ای است که نقش بسیار زیادی در ارتقاء رزومه علمی و آکادمیک پژوهشگر به ویژه در رشته های علوم انسانی نظیر حقوق و علوم سیاسی خواهد داشت.

 

روش‌های معمول چاپ کتاب در رشته علوم سیاسی

اغلب کتاب های چاپ شده در این حوزه که توسط دانشجویان به چاپ رسیده است، حاصل ایده و نوآوری ارایه شده در پایان نامه تحصیلات دانشگاهی به ویژه پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری است. در این روش، ایده اصلی با توجه به پژوهش های انجام شده مورد ارزیابی قرار می گیرد و با توجه به دستاوردهای روز و همچنین سایر تحقیقات مرجع و معتبر انجام شده تکمیل می گردد تا بتواند به عنوان یک کتاب ارزشمند به چاپ برسد.

در روش دوم، نویسنده خود بخش تالیف کتاب را به طور کامل انجام داده است، در این صورت چنانچه نیازی به ارایه خدمات ویراستاری تخصصی کتاب های علوم سیاسی نباشد، خدمات چاپ و نشر و در مراحل بعدی پخش کتاب توسط مجموعه سپهر دانش به نویسنده ارایه خواهد شد.

 

مشاوره و آموزش تالیف کتاب از  پایان نامه علوم سیاسی در مقطع ارشد

تحصیل در رشته علوم سیاسی اغلب به دو دلیل برای دانشجویان این رشته جذاب است: نخست آنکه به افراد کمک می تواند تا بتوانند عملکرد دولت ها و روابط سیاسی بین آن ها را به صورت دقیقتری بررسی و درک نمایند، و دوم آنکه سطح دانش و آگاهی آن ها درباره طبیعت بیشتر افزایش می یابد. بررسی شیوه اداره کشورها، نظام های سیاسی گوناگون، جنبش های اعتراضی، درگیری های سیاسی، انتخابات و... از جمله مهمترین عناوین محتوای کتاب های رشته های علوم سیاسی و برخی دیگر از رشته های علوم انسانی نظیر، حقوق بین الملل، روابط بین الملل و مطالعات منطقه ای و... می باشد. از این رو علوم سیاسی به یکی از جذابترین رشته های تحصیلی به ویژه در مقطع کارشناسی ارشد آن و دکتری علوم سیاسی تبدیل شده است.

 

علوم سیاسی  (Political Science)

مهمترین ارکان این رشته را می توان تئوری، دولت و سیاست در سطوح محلی، ایالتی، ملی و بین المللی دانست، به بیانی دیگر دانشجویان علوم سیاسی با سیاست و قانون گذاری و روابط دیپلماتیک در سطوح بین المللی آشنا می شوند. همچنین بررسی روابط بین دولت ها، حکومت ها و کشورهای گوناگون جهان از دیدگاه های مختلف علوم سیاسی را به به روزترین رشته در میان رشته های علوم انسانی تبدیل کرده است.

 

تالیف کتاب روابط بين الملل (International Relations)

روابط بین الملل را می توان یک رشته به اصطلاح بین رشته ای دانست که نقطه اشتراک علوم سیاسی و اقتصاد و تاریخ است، در این رشته مفاهیمی نظیر حقوق بشر، جهانی شدن، ارتباط بین کشورها، حقوق ملت ها، روابط دیپلماتیک وسیاسی و... را شامل می شود. فارغ التحصیلان رشته روابط بین الملل می توانند به عنوان مشاور سیاسی و یا تحلیلگر روابط بین الملل در سازمان های گوناگون مشغول به کار شوند. تالیف کتاب در رشته روابط بین الملل یکی از خدمات ویژه مجموعه سپهردانش می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه چاپ و ویراستاری کتاب، به ویژه تالیف کتاب از پایان نامه با ما تماس بگیرید.

 

تالیف کتاب مطالعات منطقه ای (Regional studies)

در رشته مطالعات منطقه ای پیشینه یک منطقه جغرافیایی از دیدگاه تارخی و فرهنگی و همچنین روابط آن منطقه با سیار مناطق مورد بررسی و تحقیق قرار می گیرد. مطالعات منطقه ای نیز همانند روابط بين الملل یک رشته بین رشته ای شناخته می شود. مجموعه علمی پژوهشی سپهر دانش مفتخر است تا خدمات تالیف کتاب و چاپ و نشر را برای دانشجویان مطالعتن منطقه ای در بالاترین کیفیت ارایه نماید.

 

 

مشاوره رایگان
٠٩١٢١٩٧٤٣٥٨